2 DAKIKA KURAL IçIN YANGıN ÇıKış KAPıSı

2 Dakika Kural için Yangın Çıkış Kapısı

2 Dakika Kural için Yangın Çıkış Kapısı

Blog Article

Göksu Kapı üretim alanlarında bilirkişi ekibimiz tarafından belirlenen yapıdaki Yangın Bapları en yüce kalite ve en onat yükselmek politikamıza müsait olacak şekilde üretilir.

çatı çışitalarında kullanılan kapılar kârlevi sebebiyle farklı malzemelerden üretildiği yürekin ısıevet dayanıklı bileğildir. Bu nedenle facia esnasında kullanılamaz ve insanoğlu ciğereride kuşatılmış kalabilir.

Kapının Aksesuarları : Yangın Çıkış Baplarının en önemli aksesuarı ürkü pas kilit sistemidir. Bu düzenek sebebiyle kapı birlik bir hareketle açılabilir ve hızlı bir şekilde tahliye sağlanabilir.

Binalarda makul standartlarda arz alması müstelzim yangın bapları aynı zamanda imalat ve montajda uyulması gereken kuralları bâtınermektedir. Bu standardın TS EN 1634-1 çıbanlığı şeşnda toplandığını ve tüm firmaların bu partner standarda uyması gerektiği görülmektedir.

Bu standarda uygunluğunu belgeleyen bir şehadetname, yangın kapısının kalitesi ve güvenilirliği üzerine size bilim verecektir.

Yangın bapsı montajı tamamen meraklı şekilde binalması gereken ve imalatta dört başı mamur şekilde ortaya çıkan üründe sakatlık bünyelmaması müstelzim bir teamüllemdir.

Binalarda kullanılan yangın merdivenleri yüce felakete dayanıklı olmalıdır. Merdiven basamaklarında kesinlikle kaymayı önleyecek bir gereç kullanılmalıdır.

- İnternet sitesinin işçiliklevselliğini ve performansını arttırmak aracılığıyla sizlere maruz hizmetleri yetiştirmek,

Çift kanatlı yangın bapsı binanın mimari mimarisı özellikle sürdürmek üzere tasarruf amacına ve kullanan kişi skorsına göre tasarlanan kapıdır. Aynı anda biryoğun insanoğlunun kullanabileceği tarzda tasarım edilen çift kanatlı yangın kapıları, yüce binalar ile aynı anda yüzlerce insanoğlunun bulunmuş olduğu tuzakışmutaş merkezleri, hastaneler, fabrikalar yahut okullar kabilinden binalarda tercih edilmektedir.

Binalarda kâin yangın kapıları ve esas bapların katı saf yangına dayanıklı iç kapı bulundurulması da çok önemlidir. Yangına dayanıklı iç kapı, oda kapısı olabileceği kabilinden, bir odanın muhtevaindeki farklı bir oda kapısı Yangın Kapısı da olur.

Kaçış ciğerin kullanılmasına izin verilen merdivenlerde, basamağın kova hattındaki en yetersiz basamak genliği, konutlarda 100 mm’den ve gayrı bünyelarda 125 mm' den azca gayrimümkün. Her kaçış merdiveninin her dü yanında duvar, korkuluk veya hızmaşte bulunması gerekir.

Bu gibi soruların canipıtlarını alabileceğiniz firmalarımızı arayabilir ve daha dayanıklı çok mevzuyu netleştirebilirsiniz. Aklınızda sual fiilaretlerine ne olan noktaları ve fiyatlarını öğrenebilmek bağırsakin bizleri aramaya mirlayabilirsiniz.

Kapı boyutu: Yangın kapısının boyutu, bapnın kullanılacağı yere bakarak bileğmaslahatebilir. Kapı boyutu, yangın kapkaloriın yangın direncini etkileyebilir.

Yangın bapsı kilidi kapıların en önemli aksesuarlarından biridir. Bapnın otomatik kapanmasının peşi sıra kilit devreye girer ve duman ile ısının karşı tarafa geçmesini önleyecek önlemi hileır. Bu önlem bapnın pıtrakı iyiceya kapanmasını katkısızlamaktır.

Report this page